عضویت‌ها

عضو اتاق بازرگانی ایران و آلمان

به منظور بهره‌مندی از تجربیات و خدمات اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان و نیز توسعه فعالیت‌های بازرگانی، شرکت مدی‌تک‌سیس از دسامبر سال 2009 به جامعه دو هزار عضوی این اتاق بازرگانی پیوست. پس از آن دوشرکت صنایع پزشکی فارمد و نواتیس به عضویت اتاق درآمدند. در مسیر این ارتباطات، اعضای کنسرسیوم از مزایایی چون آشنایی با شرکت‌های فعال، آگاهی از همایش‌ها و نمایشگاه‌ها، برنامه‌های آموزشی، تحقیقات بازار و ... بهره‌مند می‌شوند.

عضویت در اتاق بازرگانی و صنايع و معادن ايران و ايتاليا

با توسعه همکاری‏های کنسرسیوم دیالیز ایران با شرکت‏های ایتالیایی فعال در حوزه دیالیز، درمان‏های حد و دیالیز کودکان، دو شرکت نواتیس و مدوی طب پویان از سال 2015 به عضویت اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و ایتالیا درآمدند. در ژانویه 2015 با حضور رؤسای جمهور دو کشور، قراردادی بین شرکت نواتیس ایران و شرکت بلکو ایتالیا برای تولید ماشین همودیالیز در ایران منعقد شد.

عضو انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی

فعالیت انجمن تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان‏پزشکی و آزمایشگاهی در راستای حفظ حقوق و منافع قانونی تولیدکنندگان و ارائه استانداردهای لازم برای کنترل کیفی خدمات و محصولات پزشکی است به شیوه‏ای که اعضای این انجمن ملزم به رعایت اصول فنی و استانداردهای ملی باشند و خود را به استانداردهای بین‏المللی نزدیک کنند و توانایی‏‌های خود را به اثبات برسانند

عضو اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی کشور

با افزایش توان تولید شرکت مدی‌تک‌سیس برای تولید 5 میلیون صافی دیالیز در سال 1393، این شرکت فعالیت خود را در زمینه صادرات آغاز کرد. کشور سوریه‌ از نخستین مشتریان تهیه صافی دیالیز شرکت مدی‌تک‌سیس است. با پیشگامی مدی‌تک‌سیس در این عرصه، این شرکت از شهریور ماه 1393 به عضویت اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی درآمد. بر خورداری از دانش تجربی و هم اندیشی اعضای کنسرسیوم برای بهبود شرایط صادرات از جمله مزایای عضویت در این اتحادیه ‌است.

عضو سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران

این سندیکا برای ساماندهی تولید داروهای انسانی و بهبود كیفیت و توسعه صادرات تلاش میکند. همچنین بازاریابی مستمر برای كسب اطلاعات عرضه و تقاضا، مشاركت گروهی در تصمیم سازی‌ها، ایجاد ارتباط با سازمان‌های اعتباری و بانكها، فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی، مشاركت در تدوین استانداردها، ارائه خدمات حقوقی و مشورتی و آموزش‌های تخصصی از برجسته ترین فعالیت‌های این سندیکاست. شرکت فارمد از مهر ماه 1393 به عضویت این سندیکا درآمد.

گواهینامه‌ها و استانداردها

گواهينامه CE صافی دياليز براساس دايرکتيو MDD 93/42/EEC

گواهينامه سيستم مديريت کيفيت براساس EN ISO 13485:2016

گواهينامه CE براساس دايرکتيو MDD 93/42/EEC

گواهينامه سيستم مديريت کيفيت بر اساس cGMP